Wyścig Galicja Gravel Race 2023

24 maja 2023

GUENO - Blog - Wyścig Galicja Gravel Race 2023

Zdrowy styl życia i regularna aktywność fizyczna to klucz do efektywnego snu i dobrego samopoczucia. Sportowcy jak mało kto wiedzą, jak ważne dla osiągania wyników w sporcie są regeneracja i odpoczynek. Dlatego bardzo miło nam poinformować, że kolejny rok z rzędu jesteśmy sponsorem głównym wyścigu rowerowego Galicja Gravel Race po malowniczych rejonach Podkarpacia, Beskidu Niskiego i Łemkowszczyzny!

Co to jest Galicja Gravel Race i kiedy się odbędzie?

Galicja Gravel Race to cykliczna impreza sportowa skierowana do miłośników wyścigów rowerowych typu gravel. Do wyboru są trzy trasy o różnej długości i stopniu zaawansowania:

  • Ultra 500 (500 km),
  • Łemko Gravel (420 km),
  • Galicyjska Setka (100 km).

Tegoroczna edycja Galicja Gravel 2023 odbędzie się w dniach 27-30.07.2023. Start imprezy, której jesteśmy sponsorem głównym i współorganizatorem, będzie mieć miejsce na obszarze Natura 2000, a dokładnie w ośrodku Centrum Natura.

Gdzie odbędzie się tegoroczny wyścig?

Główna trasa wyścigu poprowadzi uczestników najlepszymi trasami szutrowymi w Polsce: z Puszczy Sandomierskiej do Parku Krajobrazowego Lasy Janowskie, przez Roztocze, Puszczę Solską, Szczebrzeszański Park Narodowy oraz Krasnobrodzki Park Krajobrazowy i meta, ponownie w ośrodku Centrum Natura.

Oprócz głównej trasy liczącej 500 km uczestnicy mogą spróbować swoich sił w rywalizacji na krótszym dystansie – mowa o Łemko Gravel po terenach Łemkowszczyzny oraz Beskidu Niskiego. Do dyspozycji uczestników jest także najkrótsza trasa 100 km zwaną Galicyjską Setką.

Zapisy na Galicja Gravel Race 2023

Zapisać na tegoroczny wyścig można się tylko do 31.05.2023, potem lista uczestników zostanie zamknięta. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie czekaj, zapisz się już dziś i weź udział w wyścigu Galicja Gravel Race 2023, zapisów można dokonać na stronie: https://galicjagravelrace.pl/index.php/zapisy/ 

Nagrody

Łączna pula nagród podczas Galicja Gravel Race wynosi 20 000 zł. Na każdej trasie przewidziano różne kategorie nagród dla laureatów:

  • Nagrody główne dla trzech osób z najkrótszym czasem przejazdu na danym dystansie,
  • Nagrody dla trzech kobiet z najlepszym czasem na danym dystansie.
  • Przewidziano także nagrody dodatkowe dla 10 osób wyłonionych w drodze losowania.

Jako GUENO Sleep jesteśmy sponsorem głównym imprezy. Co więcej, na trasie Galicyjska Setka dodatkowe nagrody pieniężne ufundowało Nadleśnictwo Głogów w ramach Pucharu Nadleśniczego (łącznie 3000 zł).

Czy warto?

Oczywiście! Galicja Gravel Race to nie tylko rywalizacja sportowa i dobra zabawa, ale także przepiękne krajobrazy oraz widoki, mnóstwo ciekawych szutrowych i leśnych odcinków, świetna atmosfera i atrakcyjne nagrody. Rok temu impreza spotkała się z ogromnym zainteresowaniem uczestników oraz partnerów biznesowych. Dlatego w tym roku zamierzamy zrobić to jeszcze lepiej i podnosimy poprzeczkę!

Jako producent wysokiej jakości produktów do sypialni chcemy pokazać uczestnikom tegorocznego wyścigu, jak można wpłynąć na poprawę jakości snu, przyśpieszyć regenerację po wysiłku i tym samym zapewnić sportowcom jak najlepsze warunki do bicia kolejnych rekordów! To co, widzimy się na starcie? Zapisz się już dziś na Galicja Gravel Race 2023 i zacznij DOBRY dzień z GUENO Sleep!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Poduszki Gueno

Idealne uzupełnienie
zdrowego snu

Poznaj zalety tego produktu

Pozostałe wpisy

Gueno Blog - Wyścig Galicja Gravel Race 2023

Wyścig Galicja Gravel Race 2023

Zdrowy styl życia i regularna aktywność fizyczna to klucz do efektywnego snu i dobrego samopoczucia. Sportowcy jak mało
Więcej
Gueno Blog - Czy materac piankowy jest zdrowy dla dziecka?

Czy materac piankowy jest zdrowy dla dziecka?

Materace piankowe są bardzo polecane dla dzieci, chociaż jest wiele różnych rodzajów
Więcej
Gueno Blog - Bliskość w związku i w sypialni — jak ją pogłębiać?

Bliskość w związku i w sypialni — jak ją pogłębiać?

Bliskość z drugim człowiekiem czy to w kontekście związku, przyjaźni czy rodzicielstwa,
Więcej
Gueno Blog - Prezent dla seniora – praktyczny i bezpieczny

Prezent dla seniora – praktyczny i bezpieczny

Większość z nas miała w swoim życiu taką babcię czy dziadka, dla której zrobiłby
Więcej