Przeglądasz produkt: Poduszka Ergo

GUENO

Poduszka Ergo

4 opinii

Poduszka Ergo to ergonomiczna, profilowana poduszka, o dwóch możliwościach prawidłowego podparcia głowy. Niższy profil odpowiednio podeprze Twoją szyję w pozycji na plecach, natomiast wyższy posłuży do spania na boku.

Dowiedz się więcej

Wysyłka w 3-5 dni*

Podane terminy dotyczą produktów dostępnych na magazynie. Zapytaj doradcę o dokładny czas realizacji zamówienia

Dostawa GRATIS

310,00 

310,00 

Dlaczego?

Poduszka Ergo to ergonomiczna, profilowana poduszka, o dwóch możliwościach prawidłowego podparcia głowy. Niższy profil odpowiednio podeprze Twoją szyję w pozycji na plecach, natomiast wyższy posłuży do spania na boku. Dzięki takiemu profilowaniu poduszka będzie idealna zarówno dla osoby o drobnej budowie, jak i dla osoby o większej masie ciała. Jej sprężystość i elastyczność punktowa zagwarantuje minimalizację negatywnych nacisków zwrotnych na skórę i tkanki podskórne oraz zmniejszy podatność skóry na proces starzenia. Doskonała zdolność adaptacji do naturalnych krzywizn odcinka szyjnego ciała pozwoli Ci na rozluźnienie mięśni i pełną regenerację kręgosłupa w podpieranym odcinku. Poduszka sprawdzi się z materacami termoelastycznymi, lateksowymi i sprężynowymi.

Informacje dodatkowe

 • Typ:

  profilowana

 • Długość:

  70 cm

 • Szerokość:

  38 cm

 • Wysokość:

  9-12 cm

 • Kolor:

  biały

 • Certyfikaty:

  atest PZH, Oeko Tex 100

 • Opakowanie:

  Wytrzymałe torby, które poza walorami estetycznymi przede wszystkim zabezpieczają produkt podczas przechowywania oraz transportu

Zwiń

4 opinie dla Poduszka Ergo

 1. KULA

  PODUSZKA DLA WYMAGAJĄCYCH. Ja taka jestem, potrzebowałam dobrego podparcia i w końcu dobrego snu. Polecam!!!

 2. bURSZTYN

  NAJLEPSZA PODUCHA. JEST SENS KIEDY MA SIE DOBRY MATERAC I TAKA PODUSZKĘ 🙂

 3. świdomy klient

  produkty tej marki kupiłam w lubelskim salonie. Ogromnie polecam!!!

 4. Edytka

  Świetna poduszka, idealnie podpiera moją szyję podczas snu dzięki czemu śpię bez wiercenia się i budzenia.

Dodaj opinię
Zwiń

Gueno Ergo


Certyfikaty

Funkcja

Komfort podczas snu to klucz do maksymalnego wykorzystania godzin aktywności. Wierzysz w moc snu? Kiedy Twoja głowa i kark są prawidłowo podparte poduszką – śpisz jeszcze lepiej. Ludzie jednak śpią w różny sposób. Jedni na plecach, drudzy na boku, inni zmieniają pozycję wiele razy w ciągu nocy. Dlatego poduszki ergonomiczne dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, abyś mógł spać jak niemowlę i budzić się wypoczętym.

Dla kogo?

Poduszka Ergo jest odpowiednia do spania na:

Dla śpiących na boku

Dla śpiących na plecach


Zalety poduszki Ergo

Anatomiczne wgłębienie na głowę
Odpowiednia dla osób szczupłych i o większej budowie ciała
Jedna z najlepszych – szybko reagujących pianek na rynku
Produkt odlewany do formy (nie jest cięty z bloków)
Naturalny, przyjazny dla środowiska
Najwyższa jakość
Antybakteryjna
Przewiewna
Polski produkt
2-letnia gwarancja producenta

Pokrowiec

Materiał, z którego został wykonany, posiada stosowne atesty gwarantujące bezpieczeństwo ich użytkowania w tym certyfikat OEKO TEX 100 dotyczący I klasy produktów spełniających wymagania humanoekologiczne aktualnie obowiązującego standardu dla wyrobów dla dzieci.


Doskonała
wentylacja

Zdejmowany
pokrowiec

Zapobiega nadmiernemu
poceniu się

Pianka Visco

Produkt został stworzony z pianki Visco – pianki z pamięcią kształtu, która idealnie skopiuje naturalne krzywizny odcinka szyjnego kręgosłupa, zapewni odpowiednie podparcie kręgów szyjnych, jak również utrzyma Twoje ramiona w odpowiedniej pozycji na materacu. Atutem pianki jest minimalny nacisk na szyję i głowę. Poduszka polecana jest osobom, dla których wygoda i komfort snu mają istotne znaczenie. Zastosowane piany posiadają atest PZH i Oeko Tex 100, co zagwarantuje bezpieczeństwo użytkowania także alergikom.

Konserwacja

Możliwość prania wysokiej jakości pokrowca w temp. 40°C (zdejmowany pokrowiec z krytym zamkiem). Brak możliwości prania pianki termoelastycznej.

Opakowanie

Wytrzymałe torby, które poza walorami estetycznymi przede wszystkim zabezpieczają produkt podczas przechowywania oraz transportu.

Poduszka pomaga zapobiegać

Złemu ukrwieniu mięśni szyjnych

Sztywności mięśni szyjnych

Bólom kręgosłupa szyjnego i głowy

Niespokojnemu snu

Chrapaniu

Poduszka anatomiczna Ergo działa w dwóch krokach

Pierwszy krok

Dopasowuje się do nacisku, jaki wywiera na nią głowa. Jest to wstępny poziom dopasowania, który dla zwykłych poduszek jest poziomem pierwszym i zarazem ostatnim.

Drugi krok

poduszka dodatkowo mięknie pod wpływem ciepła przekazywanego przez ciało pacjenta. Oddziaływanie to nie jest takie samo na całej powierzchni kontaktu głowy z poduszką, dlatego też pianka mięknie najbardziej w tzw. „czerwonych punktach”, gdzie nacisk ciała na poduszkę jest jeszcze zbyt mocny. Ta dodatkowa reakcja poduszki z materiału termoelastycznego powoduje, że miejsca nadmiernego ucisku są rozpraszane.

Nie możesz się zdecydować, potrzebujesz porady?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Napisz do nas lub zadzwoń: