Przeglądasz produkt: Poduszka Pure

GUENO

Poduszka Pure

Dowiedz się więcej

Wysyłka w 3-5 dni*

Podane terminy dotyczą produktów dostępnych na magazynie. Zapytaj doradcę o dokładny czas realizacji zamówienia

Dostawa GRATIS

410,00 

410,00 

Gueno Pure

Poduszka o uniwersalnym kształcie, doskonale kopiująca naturalne krzywizny odcinka szyjnego naszego ciała. Działa nie tylko rozluźniająco na mięśnie, wspomagając tym samym prawidłową regenerację poszczególnych kręgów szyjnych, ale przede wszystkim jest idealnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergię.

Jako pierwsza na rynku, dzięki nowoczesnemu składowi, pozwala na pranie także wkładu termoelastycznego, pozwalając tym samym na pozbywanie się nie tylko szkodliwych mikroorganizmów, ale także pozostałości po nich. Poduszka zapewnia tym samym najlepsze możliwe warunki snu, także w trudnych dla alergików dniach pylenia roślin.

Informacje dodatkowe

 • Typ:

  klasyczna

 • Długość:

  70 cm

 • Szerokość:

  42 cm

 • Wysokość:

  12 cm

 • Kolor:

  biały

 • Certyfikaty:

  atest PZH, Oeko Tex 100

 • Opakowanie:

  Wytrzymałe torby, które poza walorami estetycznymi przede wszystkim zabezpieczają produkt podczas przechowywania oraz transportu

 • Pranie:

  Pokrowiec prać w temp. Max 40 stopni C, wkład poduszki prać w temperaturze max 30 stopni C. Do każdej poduszki dołączana jest instrukcja prania poduszki.

Zwiń

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Poduszka Pure”
Zwiń

Gueno Pure


Certyfikaty

Funkcja

Komfort podczas snu to klucz do maksymalnego wykorzystania godzin aktywności. Wierzymy w moc snu. A kiedy twoja głowa i kark są prawidłowo podparte poduszką, śpisz jeszcze lepiej. Ale ludzie śpią w różny sposób. Jedni na plecach, inni na boku, albo zmieniają w nocy pozycję wiele razy. Dlatego nasze ergonomiczne poduszki dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, abyśmy mogli spać jak niemowlęta i budzić wypoczęci.

Dla kogo?

Poduszka Pure jest odpowiednia do spania na:

Dla śpiących na boku

Dla śpiących na plecach

Dla śpiących na brzuchu


Zalety poduszki Pure

Możliwość prania w pralce całej poduszki – wkładu i pokrowca
Właściwości rehabilitacyjne
Odpowiednia dla osób szczupłych i o większej budowie ciała
Jedna z najlepszych – szybko reagujących pianek na rynku
Produkt odlewany do formy (nie jest cięty z bloków)
Uniwersalny kształt, odpowiedni dla wszystkich pozycji podczas snu
Najwyższa jakość
Antybakteryjna
Przewiewna
Polski produkt
2-letnia gwarancja producenta

Pokrowiec

Materiał z których został wykonany posiada stosowne atesty gwarantujące bezpieczeństwo ich użytkowania w tym certyfikat OEKO TEX 100 dotyczący I klasy produktów spełniające wymagania humanoekologiczne aktualnie obowiązującego standardu dla wyrobów dla dzieci.


Doskonała
wentylacja

Zdejmowany
pokrowiec

Zapobiega nadmiernemu
poceniu się

Wypełnienie

Pianka termoelastyczna o gęstości 55 kg/m3 w kolorze niebieskim.
Produkt tworzony jest z pianki visco, czyli pamięcią kształtu, która idealnie kopiuje naturalne krzywizny odcinka szyjnego kręgosłupa, jak również zapewnia odpowiednie podparcie kręgów szyjnych i utrzymuje ramiona w odpowiedniej pozycji na materacu. Atutem tej pianki jest minimalny nacisk na naszą szyję i głowę. Poduszka polecana jest osobom, dla których wygoda i komfort snu mają istotne znaczenie. Zastosowane piany posiadają atest PZH i Oeko Tex 100, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania także dla alergików.

Konserwacja

Możliwość prania wysokiej jakości pokrowca w temp. 40 C  oraz wkładu w temp. 30 C (zdejmowany pokrowiec z krytym zamkiem).

Opakowanie

Wytrzymałe torby, które poza walorami estetycznymi przede wszystkim zabezpieczają produkt podczas przechowywania oraz transportu.

Poduszka pomaga zapobiegać

Złemu ukrwieniu mięśni szyjnych

Sztywności mięśni szyjnych

Bólom kręgosłupa szyjnego i głowy

Niespokojnemu snu

Problemom alergicznym

Poduszka Pure działa w dwóch krokach

Pierwszy krok

Dopasowuje się do nacisku, jaki głowa na nią wywiera, i jest to pierwszy, wstępny poziom dopasowania, który dla zwykłych poduszek jest poziomem pierwszym i ostatnim zarazem.

Drugi krok

Nie jest natychmiastowy, ale rozłożony w czasie, poduszka dodatkowo mięknie pod wpływem ciepła przekazywanego przez ciało pacjenta. Oddziaływanie to nie jest takie samo na całej powierzchni kontaktu głowy z poduszką, dlatego też pianka mięknie najbardziej w najgorętszych punktach, tych „czerwonych punktach”, gdzie nacisk ciała na poduszkę jest jeszcze zbyt mocny. Ta dodatkowa reakcja poduszki z materiału termoelastycznego powoduje, że te miejsca nadmiernego ucisku są rozpraszane.

Nie możesz się zdecydować, potrzebujesz porady?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Napisz do nas lub zadzwoń: