Przeglądasz produkt: Stelaż FLEXO Plus

GUENO

Stelaż FLEXO Plus

Stelaż Flexo Plus posiada 28 elastycznych listewek brzozowych osadzonych w gumowych uchytach na ramie drewnianej oraz regulację twardości w odcinku lędźwiowym.

Dowiedz się więcej

Wysyłka w 3-5 dni*

Podane terminy dotyczą produktów dostępnych na magazynie. Zapytaj doradcę o dokładny czas realizacji zamówienia

Dostawa GRATIS

Od 274,00 

Od 274,00 
Wyczyść

274,00 

274,00 

Stelaż Flexo Plus – komfort, na który zasługujesz

Flexo Plus to stelaż dopracowany w najmniejszym szczególe, przyczynia się do poprawy jakości snu oraz przedłuża żywotność Twojego materaca.

Stelaż został wyposażony w niezależne listwy gięte z wytrzymałego drewna brzozowego, które jest materiałem elastycznym i bardzo plastycznym. Każda listewka umieszczona została w gumowych, silikonowych uchwytach utrzymujących i zabezpieczających je przed wysunięciem. Dzięki zastosowaniu regulacji twardości w odcinku lędźwiowym możesz dostosować stopień twardości stelaża do swoich indywidualnych potrzeb.

Wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości

Poprawiające jakość snu

Bezpieczne dla zdrowia

Stworzone przez ekspertów

Informacje dodatkowe

 • Dostępne rozmiary:

  80×200 cm, 90×200 cm, 100×200 cm, 120×200 cm, 140×200 cm, 160×200 cm, 180×200 cm, 200×200 cm

 • Ilość listew:

  28

 • Szerokość listew:

  35 mm

 • Rodzaj stelaża:

  bez regulacji

Zwiń

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Stelaż FLEXO Plus”
Zwiń

Stelaż FLEXO Plus


bubble

Uchwyty gumowe

Wysokiej jakości uchwyty z tworzywa odpornego na pękanie i odkształcanie, pracują w osi pionowej “góra-dół”.

bubble

Listwy elastyczne

28 niezależnych, elastycznych listw wykonanych z drewna brzozowego klejonego warstwowo dla większej odporności na zgniatanie.

bubble

Regulacja twardości

Zastosowano poprzeczną regulację twardości 5 listew w odcinku lędźwiowym, co umożliwia dopasowanie do indywidualnych preferencji osoby śpiącej na stelażu.

Najwyższa jakość
Naturalne drewno brzozowe
Wytrzymały
Elastyczny
28 listw sprężynujących
Wspomaga cyrkulację powietrza w materacu
Polski produkt

Dlaczego warto mieć dobry stelaż pod materacem?

Podstawową funkcją stelaża jest zapewnienie stabilnego podparcia materaca oraz użytkownika. Stelaż wpływa na komfort i jakość snu, ponieważ jego kolejną funkcją jest amortyzacja, a dokładnie zmiękczenie i usztywnienie poszczególnych stref. Dzięki stosowaniu elastycznych, giętych listew w stelażach przyczyniamy się do wydłużenia życia materaca oraz zmniejszamy ucisk na ciało. Warto wspomnieć także o tym, że stelaż pomaga utrzymać prawidłową wentylację materaca, zmniejszając ryzyko namnażania się bakterii i grzybów.

Elastyczne listwy brzozowe

Drewno brzozowe wyróżnia się wysoką elastycznością, giętkością i ciągliwością dzięki temu łatwo można je formować i wykonywać z niego pożądane kształty, między innymi listwy gięte do stelaży pod materac. Drewno brzozowe w listwach sprężynujących klejone jest warstwowo po to, aby poszczególne włókna wytrzymały naprężenia wynikające z nacisku, jaki muszą przyjąć. Zachowanie identycznej paraboli w każdej listewce powoduje ich odpowiednie dopasowanie się, bez względu na to, jak użytkownik ułoży się na materacu.

Uchwyty gumowe

Uchwyty gumowe są wykonane z silikonu, a ich głównym zadaniem jest utrzymanie listewki w jednym miejscu. Dzięki zastosowaniu silikonowej gumy mamy pewność, że uchwyty nie pękną pod naporem ciężaru ciała, a praca listewek w tych uchwytach będzie cicha.

Regulacja twardości

Stelaż posiadający regulację twardości w odcinku lędźwiowym ma kilka podwójnych listew drewnianych, które połączone są uchwytami do regulacji stopnia twardości. Aby zwiększyć twardość odcinka lędźwiowego w stelażu, należy przeciągnąć uchwyty na zewnątrz. Tym sposobem w odpowiedniej części stelaża będzie odczucie większej twardości i sztywności, co może przyczynić się do poprawy wygody. Aby nieco zmiękczyć stelaż w odcinku lędźwiowym, należy najpierw skierować uchwyty do środka wybranej części. Regulacja twardości w odcinku lędźwiowym to odpowiedni wybór dla osób, które preferują spanie w pozycji na boku.

Nie możesz się zdecydować, potrzebujesz porady?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Napisz do nas lub zadzwoń: