#Aktualnosci

no alter data available
2022-11-21
aktualnosci

Black Week 2022

Zapraszamy na wielkie święto zakupów i ulubiony czas w roku dla wszystkich, którzy uwielbiają rabaty, wyprzedaże i obniżki. Black Week w dniach 21-27 listopada to już tradycyjnie okres największego oprócz Świąt Bożego Narodzenia szaleństwa. Nic dziwnego, bo rabaty sięgają niekiedy nawet -40% co oznacza, że dany produkt można kupić prawie o połowę taniej niż zwykle! Jest to doskonała okazja, aby sporo zaoszczędzić zwłaszcza na dużych wydatkach. Co przygotowaliśmy z tej okazji?

Czytaj dalej

no alter data available
2020-03-10
aktualnosci

Kup materac LARGO i zaoszczędź nawet do 278 zł kupując ochraniacz Air za 1zł

Skorzystaj z promocji i zrób oszczędne zakupy w sklepie Gueno! Kupując materac LARGO, zaoszczędź nawet do 278 zł kupując ochraniacz Air w wybranym rozmiarze jedynie za 1 zł! Naturalny ochraniacz na materac z właściwościami termoregulującymi oraz antybakteryjnymi zagwarantuje Ci zdrowy i komfortowy sen. Ochraniacz dostępny w kolorze białym, kremowym, niebieskim i szarym.

Czytaj dalej

no alter data available
2021-09-03
aktualnosci

Powakacyjny powrót do szkoły i pracy - zadbaj o umysł i ciało, czyli -25% na wybrane materace

Wakacje, wakacje i po wakacjach. Baterie odpowiednio naładowane? Mamy nadzieję, że tak, bo wrzesień to czas, kiedy pora wrócić do normalnego trybu życia. Dzieci wracają do szkoły (a niektóre właśnie ją rozpoczynają!), a dorośli znów muszą wykrzesać z siebie ogromne pokłady energii, żeby każdego dnia łączyć obowiązki rodzica, pracę i różne domowe zadania. Jak w tym wszystkim nie zwariować? Trzeba się z tą myślą przespać. Najlepiej w ogóle dobrze jest się porządnie wyspać, bo bez odpowiedniej ilości oraz jakości snu człowiek jest wiecznie zmęczony, rozdrażniony, jest także nieefektywny w pracy i zwyczajnie brakuje mu sił na cokolwiek więcej, na przykład na aktywny relaks czy pasje.

Czytaj dalej