Stelaż FLEXO

Stelaż Flexo to stabilne podparcie dla każdego materaca, ale także kluczowy element wpływający na dłuższą żywotność i zdrowy sen dzięki odpowiedniej amortyzacji i wentylacji. Elastyczne listwy brzozowe oraz gumowe uchwyty sprawiają, że stelaż doskonale dopasowuje się do krzywizn ciała. Zapewnia równomierne wsparcie dla kręgosłupa i eliminuje hałasy. Gwarantuje spokojny sen bez zakłóceń, a skuteczna wentylacja wspomaga uczucie świeżości i suchości przez całą noc.

Dowiedz się więcej →
Rozmiar:

Przewidywany czas wysyłki produktu bezpośrednio z fabryki lub magazynu.

Po złożeniu zamówienia, natychmiast rozpoczynamy produkcję. Dbamy o staranne zapakowanie, by produkty dotarły nienaruszone. Wysyłki są ubezpieczone, więc masz pewność, że Twoje zamówienie jest bezpieczne nawet w przypadku niespodziewanych zdarzeń.

Więcej informacji na temat metod dostawy znajdziesz "tutaj".

Posiadasz 30 dni na odstąpienie od umowy.

W ciągu kolejnych 14 dni produkt powinien zostać dostarczony do nas.

Wybierz tę opcję podczas składania zamówienia, a otrzymasz zamówione produkty prosto pod wskazany przez Ciebie adres za darmo, niezależnie od kwoty zamówienia.

Realizowana jest zarówno na produkty małogabarytowe takie jak kołdry, poduszki, pościel, jak również na produkty wielkogabarytowe takie jak materace lub stelaże.

Dostawa kurierem dotyczy opcji bez wniesienia do mieszkania, bez możliwości rozpakowania, montażu ani zabrania opakowania przez kuriera.

Wybierz tę opcję podczas składania zamówienia, a otrzymasz zamówione produkty prosto pod wskazany przez Ciebie adres wraz z usługą wniesienia.

Dostawa z wniesieniem, dotyczy opcji wniesienia do mieszkania bez możliwości rozpakowania, montażu ani zabrania opakowania przez kuriera.

Stelaż Flexo – stabilne podparcie dla każdego materaca

Odpowiedni stelaż pod materacem, który jest dopasowany do Twoich potrzeb, to lepsza amortyzacja i wentylacja, czyli dłuższa żywotność materaca i zdrowszy, bardziej komforty sen.

Stelaż wyposażony w elastyczne listwy brzozowe jest idealnym rozwiązaniem, które błyskawicznie dostosowuje się do zmian nacisku na powierzchni materaca. Dzięki temu możliwe jest idealne dopasowanie do krzywizn Twojego ciała, co przyczynia się do równomiernego rozłożenia ciężaru i zapewnienia optymalnego wsparcia dla kręgosłupa podczas snu.

Dodatkowo, stelaż wyposażony w gumowe uchwyty sprawia, że drewniane listewki pracują praktycznie bezgłośnie, nawet podczas częstych zmian pozycji w nocy. To nie tylko zapewnia spokojny sen, ale także eliminuje potencjalne zakłócenia spowodowane odgłosami podczas przemieszczania się na łóżku.

Optymalna ilość listew oraz przestrzenie między nimi mają kluczowe znaczenie dla utrzymania swobodnej cyrkulacji powietrza w materacu. Dzięki temu zapewniona jest skuteczna wentylacja, co przyspiesza odprowadzanie wilgoci nagromadzonej podczas snu. Efektem tego jest uczucie świeżości i suchości, które sprzyjają zdrowszemu i bardziej komfortowemu snu przez całą noc.

Dlatego warto zadbać o odpowiedni stelaż pod materac, który będzie wspierał nie tylko materac, ale także Twoje zdrowie i komfortowy sen.

Stelaże od polskiego producenta

➤ Naturalne drewno brzozowe 

➤ Wytrzymały i stabilny 

➤ Elastyczne listwy 

➤ 28 drewnianych listw

➤ Wspomaga cyrkulację powietrza w materacu 

Dlaczego warto mieć dobry stelaż pod materacem?

Podstawową funkcją stelaża jest zapewnienie stabilnego podparcia materaca oraz użytkownika. Stelaż wpływa na komfort i jakość snu, ponieważ jego kolejną funkcją jest amortyzacja, a dokładnie zmiękczenie i usztywnienie poszczególnych stref. Dzięki stosowaniu elastycznych, giętych listew w stelażach przyczyniamy się do wydłużenia życia materaca oraz zmniejszamy ucisk na ciało. Warto wspomnieć także o tym, że stelaż pomaga utrzymać prawidłową wentylację materaca, zmniejszając ryzyko namnażania się bakterii i grzybów.

1. Elastyczne listwy brzozowe

Drewno brzozowe wyróżnia się wysoką elastycznością, giętkością i ciągliwością dzięki temu łatwo można je formować i wykonywać z niego pożądane kształty, między innymi listwy gięte do stelaży pod materac. Drewno brzozowe w listwach sprężynujących klejone jest warstwowo po to, aby poszczególne włókna wytrzymały naprężenia wynikające z nacisku, jaki muszą przyjąć. Zachowanie identycznej paraboli w każdej listewce powoduje ich odpowiednie dopasowanie się, bez względu na to, jak użytkownik ułoży się na materacu.

2. Uchwyty gumowe

Uchwyty gumowe są wykonane z wysokiej jakości silikonu, co gwarantuje ich trwałość i odporność na obciążenia. Ich główną funkcją jest stabilne trzymanie listewek w ustalonej pozycji, co przekłada się na komfortowy sen. Dzięki zastosowaniu silikonowej gumy możemy być pewni, że nawet przy dużym nacisku ciała uchwyty nie pękną, a praca listewek w tych specjalnych uchwytach będzie niemal bezgłośna, zapewniając spokój i bezproblemowy sen użytkownikom.

Materiał
Drewno Brzozowe
Ilość listew
28
Szerokość listew
35 mm
Wysokość stelaża
30 mm

Na razie nie dodano żadnej recenzji.