Pokaż filtry

Stelaże 200x200

Stelaż Flexo Plus to doskonale dopracowany produkt, który poprawia jakość snu i wydłuża żywotność materaca. Innowacyjne rozwiązania, takie jak niezależne listwy gięte z wytrzymałego drewna brzozowego i możliwość regulacji twardości w odcinku lędźwiowym, zapewniają optymalne wsparcie dla kręgosłupa i całego ciała podczas snu.

- opinie:
Od 274,00 zł

Stelaż Flexo Pro to niezawodne wsparcie podczas każdej nocy, ale także gwarancja komfortowego snu i długotrwałej higieniczności materaca dzięki jego elastyczności, wentylacji i solidnej konstrukcji. Dzięki 28 wytrzymałym listwom brzozowym, regulacji twardości w odcinku lędźwiowym oraz wzmocnieniu taśmą stabilizującą, ten stelaż zapewnia nie tylko optymalne wsparcie dla kręgosłupa, ale także bezpieczeństwo i wyjątkowy komfort podczas snu.

- opinie:
Od 329,00 zł

Dlaczego stelaż do łóżka 200x200 jest ważny?

Stelaż łóżka 200x200 odgrywa kluczową rolę. Stanowi podstawowy element konstrukcyjny, na którym układa się materac, a następnie pościel. Musi być odporny i wytrzymały, ponieważ śpią na nim osoby różniące się masą ciała.

Kupując stelaż 200x200, zwróć uwagę na jakość jego wykonania. Od niej zależy Twój komfort snu i bezpieczeństwo. Niskiej klasy konstrukcja może nie wytrzymać Twojego ciężaru ciała i częstej zmiany pozycji leżącej. Jeśli okaże się zbyt sztywna, pęknie pod wpływem przeciążeń i naprężeń. Grozi to powstaniem urazu i kontuzji. Jeśli nie chcesz obudzić się w środku nocy z powodu zniszczenia konstrukcji, wybierz wysokiej jakości stelaż łóżko 200x200 polskiej marki Gueno. Specjalizuje się ona w produkcji elementów wyposażenia sypialni. Zwraca przy tym uwagę na ich detale. Wytwarza stelaż do łóżka 200x200 z surowców wysokiej klasy i przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii.

Stelaż łóżka 200x200 Flexo Pro – co go wyróżnia?

Stelaż 200x200 Flexo Pro gwarantuje zdrowy i nieprzerwany sen. Jego konstrukcja została tak przemyślana, aby materac mógł oddychać i odprowadzać wilgoć. Zapobiega to namnażaniu pleśni i powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Przewiewny stelaż do łóżka 200x200 czyni wypoczynek higienicznym. Świetnie sprawdzi się w sypialni alergika, gdzie musi zostać zachowany najwyższy reżim sanitarny.

Stelaż łóżka 200x200 Flexo Pro słynie z solidnej i wytrzymałej konstrukcji. Można korzystać z niego bezpiecznie, gdyż dzięki elastyczności i giętkości dopasowuje się do masy ciała różnych użytkowników. Listwy brzozowe zostały tak wykonane, aby uginały się pod wpływem nacisku, ale nie łamały. Po wstaniu z łóżka powracają do swojego pierwotnego kształtu. 28 listew brzozowych jest odpornych na przeciążenia. Na ich końcach umieszczono uchwyty gumowe, dzięki którym nie wypadają one ze stelaża 200x200.

Stelaż do łóżka 200x200 Flexo Pro polecamy uwadze osób, które mają problemy z krzyżem. Sprawdzi się jako uzupełnienie materaca ortopedycznego. Na jego korzyść przemawia regulacja twardości na odcinku lędźwiowym. Produkt charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, gdyż wzmocniono go taśmą stabilizującą.

Reasumując, warto postawić na stelaż 200x200 Flexo Pro od Gueno, ponieważ gwarantuje amortyzację i prawidłową wentylację materaca.

Stelaż 200x200 Flexo Plus od Gueno – dlaczego warto?

Stelaż do łóżka 200x200 Flexo Plus przyczynia się do poprawy jakości snu. Jednocześnie stanowi godną uwagi inwestycję, ponieważ przedłuża żywotność materaca. Jego listy brzozowe (28) pracują niezależnie od siebie, co zapobiega rozprzestrzenianiu się drgań podczas zmiany pozycji leżącej. Jednocześnie każdą z nich cechuje wysoka sprężystość i giętkość. Doskonale dopasowuje się do kształtów ciała i przyjętej przez Ciebie pozycji leżącej. Stelaż 200x200 Flexo Plus od Gueno uchodzi za nieocenione wsparcie dla kręgosłupa ze względu na możliwość regulacji twardości na odcinku lędźwiowym.

Jeśli cenisz sobie wysoką jakość, niezawodność i bezpieczeństwo, już dziś zapoznaj się ze stelażami marki Gueno, które są dostępne w atrakcyjnych cenach.