Stelaż FLEXO Pro

Stelaż Flexo Pro to niezawodne wsparcie podczas każdej nocy, ale także gwarancja komfortowego snu i długotrwałej higieniczności materaca dzięki jego elastyczności, wentylacji i solidnej konstrukcji. Dzięki 28 wytrzymałym listwom brzozowym, regulacji twardości w odcinku lędźwiowym oraz wzmocnieniu taśmą stabilizującą, ten stelaż zapewnia nie tylko optymalne wsparcie dla kręgosłupa, ale także bezpieczeństwo i wyjątkowy komfort podczas snu.

Dowiedz się więcej →
Rozmiar:

Przewidywany czas wysyłki produktu bezpośrednio z fabryki lub magazynu.

Po złożeniu zamówienia, natychmiast rozpoczynamy produkcję. Dbamy o staranne zapakowanie, by produkty dotarły nienaruszone. Wysyłki są ubezpieczone, więc masz pewność, że Twoje zamówienie jest bezpieczne nawet w przypadku niespodziewanych zdarzeń.

Więcej informacji na temat metod dostawy znajdziesz "tutaj".

Posiadasz 30 dni na odstąpienie od umowy.

W ciągu kolejnych 14 dni produkt powinien zostać dostarczony do nas.

Wybierz tę opcję podczas składania zamówienia, a otrzymasz zamówione produkty prosto pod wskazany przez Ciebie adres za darmo, niezależnie od kwoty zamówienia.

Realizowana jest zarówno na produkty małogabarytowe takie jak kołdry, poduszki, pościel, jak również na produkty wielkogabarytowe takie jak materace lub stelaże.

Dostawa kurierem dotyczy opcji bez wniesienia do mieszkania, bez możliwości rozpakowania, montażu ani zabrania opakowania przez kuriera.

Wybierz tę opcję podczas składania zamówienia, a otrzymasz zamówione produkty prosto pod wskazany przez Ciebie adres wraz z usługą wniesienia.

Dostawa z wniesieniem, dotyczy opcji wniesienia do mieszkania bez możliwości rozpakowania, montażu ani zabrania opakowania przez kuriera.

Stelaż Flexo Pro — niezawodne wsparcie podczas każdej nocy

Jeśli zależy ci na komfortowym śnie, warto zainwestować nie tylko w dobry materac, ale też odpowiednio elastyczny stelaż. Jego podstawowe zadanie to amortyzacja, ale dobry stelaż zapewnia też wentylację pod materacem, dzięki czemu pomaga dbać o higieniczność i trwałość wypełnienia.

Stelaż Flexo Pro to aż 28 wąskich, wytrzymałych i niezależnie pracujących listewek brzozowych. Dzięki zastosowaniu specjalnych technologii każda pojedyncza listwa poddawana jest procesowi gięcia i klejenia. Powstaje materiał, który jest niezwykle mocny i odporny na przeciążenia. Listwy stelaża umieszczone są w uchwytach gumowych, które wyciszają i dodatkowo amortyzują pracę całego stelaża.

Model Flexo Pro został wzbogacony o regulację twardości, dzięki czemu można łatwo i wygodnie wyregulować twardość stelaża w odcinku lędźwiowym. Cała konstrukcja została wzmocniona taśmą przebiegającą przez sam środek stelaża. Taśma nie tylko stabilizuje całą konstrukcję, ale zapewnia też lepszy rozkład ciężaru ciała na całej powierzchni stelaża. Dzięki temu sen jest zdrowszy i jeszcze bardziej komfortowy. Taśma stabilizująca w konstrukcji listewek pod materace to znak, że masz do czynienia z naprawdę solidnym i dobrym stelażem.

Stelaże od polskiego producenta

➤ Naturalne drewno brzozowe 

➤ Wzmocniony taśmą stabilizującą

➤ Regulacja twardości w odcinku lędźwiowym 

➤ 28 drewnianych listw

➤ Wspomaga cyrkulację powietrza w materacu 

Dlaczego warto mieć dobry stelaż pod materacem?

Podstawową funkcją stelaża jest zapewnienie stabilnego podparcia materaca oraz użytkownika. Stelaż wpływa na komfort i jakość snu, ponieważ jego kolejną funkcją jest amortyzacja, a dokładnie zmiękczenie i usztywnienie poszczególnych stref. Dzięki stosowaniu elastycznych, giętych listew w stelażach przyczyniamy się do wydłużenia życia materaca oraz zmniejszamy ucisk na ciało. Warto wspomnieć także o tym, że stelaż pomaga utrzymać prawidłową wentylację materaca, zmniejszając ryzyko namnażania się bakterii i grzybów.

1. Elastyczne listwy brzozowe

Drewno brzozowe wyróżnia się wysoką elastycznością, giętkością i ciągliwością dzięki temu łatwo można je formować i wykonywać z niego pożądane kształty, między innymi listwy gięte do stelaży pod materac. Drewno brzozowe w listwach sprężynujących klejone jest warstwowo po to, aby poszczególne włókna wytrzymały naprężenia wynikające z nacisku, jaki muszą przyjąć. Zachowanie identycznej paraboli w każdej listewce powoduje ich odpowiednie dopasowanie się, bez względu na to, jak użytkownik ułoży się na materacu.

2. Uchwyty gumowe

Uchwyty gumowe są wykonane z wysokiej jakości silikonu, co gwarantuje ich trwałość i odporność na obciążenia. Ich główną funkcją jest stabilne trzymanie listewek w ustalonej pozycji, co przekłada się na komfortowy sen. Dzięki zastosowaniu silikonowej gumy możemy być pewni, że nawet przy dużym nacisku ciała uchwyty nie pękną, a praca listewek w tych specjalnych uchwytach będzie niemal bezgłośna, zapewniając spokój i bezproblemowy sen użytkownikom.

3. Regulacja twardości

Stelaż posiadający regulację twardości w odcinku lędźwiowym ma kilka podwójnych listew drewnianych, które połączone są uchwytami do regulacji stopnia twardości. Aby zwiększyć twardość odcinka lędźwiowego w stelażu, należy przeciągnąć uchwyty na zewnątrz. Tym sposobem w odpowiedniej części stelaża będzie odczucie większej twardości i sztywności, co może przyczynić się do poprawy wygody. Aby nieco zmiękczyć stelaż w odcinku lędźwiowym, należy najpierw skierować uchwyty do środka wybranej części. Regulacja twardości w odcinku lędźwiowym to odpowiedni wybór dla osób, które preferują spanie w pozycji na boku.

4. Pas wzmacniający

Bardzo ważną funkcją pasa wzmacniającego jest to, aby umożliwić równomierne rozłożenie ciężaru na powierzchni całego stelaża. Pas przenosi ciężar punktowego nacisku, z jakim ciało napiera na materac i stelaż, na większą powierzchnię kilku listew. Tym samym jest to dodatkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniem stelaża i równocześnie element poprawiający komfort odpoczynku.

Dodatkowe funkcje
Regulacja twardości
Materiał
Drewno Brzozowe
Ilość listew
28
Szerokość listew
35 mm
Wysokość stelaża
30 mm

Na razie nie dodano żadnej recenzji.