Procedura odstąpienia od umowy:

Masz 14 dni na odstąpienie od umowy. Możesz to zrobić za pomocą formularza zwrotu online. Następnie, kolejne 14 dni od złożenia tego oświadczenia masz na dostarczenie produktu z powrotem do nas na adres: ul. Hanasiewicza 6A, Rzeszów 35-103.

Mamy 14 dni na zwrócenie Ci pieniędzy od momentu, kiedy odstąpisz od umowy (w przypadkach szczególnych, od otrzymania przez Ciebie produktu). Im szybciej zwrócisz produkt, tym szybciej otrzymasz zwrot środków na swoje konto. Pieniądze zostaną zwrócone w taki sam sposób, w jaki zostały opłacone zamówienie, albo poprzez przelew na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.

Pokrywasz wszystkie koszty związane ze zwrotem produktu, takie jak opakowanie, zabezpieczenia i wysyłka. Pamiętaj, nie akceptujemy przesyłek wysłanych za pobraniem. W sytuacji gdy produkt nie może być odesłany tradycyjnym kurierem, np. ze względu na gabaryty (jak materace, łóżka czy stelaże zmontowane fabrycznie), możesz być odpowiedzialny/a za koszty zwrotu, które mogą wynieść od 100 do 600 zł, zależnie od wielkości i masy przedmiotu.

Produkt musi być zwrócony w nienaruszonym stanie. Pamiętaj, że jesteś odpowiedzialny/a za ewentualne uszkodzenia produktu, które wynikają z użytkowania go w sposób wykraczający poza konieczne do sprawdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania.

Wypełnij wszystkie pola oznaczone *

Adres mailowy, z którego zostało złożone zamówienie.
9 liter (numer w postaci samych liter przysłany w mailu z potwierdzeniem zamówienia).
Prosimy o podanie numeru konta bankowego, na który ma nastąpić zwrot środków.
Prosimy o podanie nazwy i ilości sztuk zwracanego produktu znajdującej się w potwierdzeniu zamówienia.
Prosimy o podanie powodu zwrotu, np. zły rozmiar, za twarda, za miękka, zamówiłam kilka sztuk, aby mieć wybór, pomylony produkt, produkt jest niekompletny/uszkodzony. Możesz zwrócić produkt bez podawania przyczyny, w tym celu prosimy o wpisanie tekstu “Zwrot bez podawania przyczyny”.
Możesz dołączyć zdjęcie zwracanego produktu.

Administratorem danych osobowych ujawnionych w związku ze złożeniem oświadczenia o odstąpieniu od umowy jest firma EXPERT Daniel Sołtys wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadającego: adres miejsca wykonywania działalności: Niebylec 110, 38-114 Niebylec i adres do doręczeń: ul. Hanasiewicza 6a, 35-103 Rzeszów, NIP: 8191575269, REGON: 180382393 oraz adres poczty elektronicznej: sklep@gueno.pl. Jednocześnie informujemy, że obowiązek informacyjny został zrealizowany w momencie składania zamówienia w sklepie internetowym gueno.pl.