Stelaż FLEXO Plus

Stelaż Flexo Plus to doskonale dopracowany produkt, który poprawia jakość snu i wydłuża żywotność materaca. Innowacyjne rozwiązania, takie jak niezależne listwy gięte z wytrzymałego drewna brzozowego i możliwość regulacji twardości w odcinku lędźwiowym, zapewniają optymalne wsparcie dla kręgosłupa i całego ciała podczas snu.

Dowiedz się więcej →
Rozmiar:

Przewidywany czas wysyłki produktu bezpośrednio z fabryki lub magazynu.

Po złożeniu zamówienia, natychmiast rozpoczynamy produkcję. Dbamy o staranne zapakowanie, by produkty dotarły nienaruszone. Wysyłki są ubezpieczone, więc masz pewność, że Twoje zamówienie jest bezpieczne nawet w przypadku niespodziewanych zdarzeń.

Więcej informacji na temat metod dostawy znajdziesz "tutaj".

Posiadasz 30 dni na odstąpienie od umowy.

W ciągu kolejnych 14 dni produkt powinien zostać dostarczony do nas.

Wybierz tę opcję podczas składania zamówienia, a otrzymasz zamówione produkty prosto pod wskazany przez Ciebie adres za darmo, niezależnie od kwoty zamówienia.

Realizowana jest zarówno na produkty małogabarytowe takie jak kołdry, poduszki, pościel, jak również na produkty wielkogabarytowe takie jak materace lub stelaże.

Dostawa kurierem dotyczy opcji bez wniesienia do mieszkania, bez możliwości rozpakowania, montażu ani zabrania opakowania przez kuriera.

Wybierz tę opcję podczas składania zamówienia, a otrzymasz zamówione produkty prosto pod wskazany przez Ciebie adres wraz z usługą wniesienia.

Dostawa z wniesieniem, dotyczy opcji wniesienia do mieszkania bez możliwości rozpakowania, montażu ani zabrania opakowania przez kuriera.

Stelaż Flexo Plus – komfort, na który zasługujesz

Flexo Plus to stelaż dopracowany w najmniejszym szczególe, przyczynia się do poprawy jakości snu oraz przedłuża żywotność Twojego materaca.

Innowacyjne rozwiązania, takie jak niezależne listwy gięte z wytrzymałego drewna brzozowego, które cechuje elastyczność i plastyczność, sprawiają, że stelaż Flexo Plus wyróżnia się na tle innych produktów. Każda listewka jest umieszczona w gumowych, silikonowych uchwytach, które nie tylko trzymają je na miejscu, ale także zabezpieczają przed przypadkowym wysunięciem, gwarantując stabilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dodatkowo, możliwość regulacji twardości w odcinku lędźwiowym pozwala na dostosowanie stelaża do indywidualnych preferencji, zapewniając optymalne wsparcie dla kręgosłupa i całego ciała podczas snu. Dzięki Flexo Plus możesz cieszyć się spokojnym, komfortowym snem każdej nocy, w pełni odpoczywając i regenerując swoje ciało.

Stelaże od polskiego producenta

➤ Naturalne drewno brzozowe 

➤ Wytrzymały i stabilny 

➤ Regulacja twardości w odcinku lędźwiowym 

➤ 28 drewnianych listw

➤ Wspomaga cyrkulację powietrza w materacu 

Dlaczego warto mieć dobry stelaż pod materacem?

Podstawową funkcją stelaża jest zapewnienie stabilnego podparcia materaca oraz użytkownika. Stelaż wpływa na komfort i jakość snu, ponieważ jego kolejną funkcją jest amortyzacja, a dokładnie zmiękczenie i usztywnienie poszczególnych stref. Dzięki stosowaniu elastycznych, giętych listew w stelażach przyczyniamy się do wydłużenia życia materaca oraz zmniejszamy ucisk na ciało. Warto wspomnieć także o tym, że stelaż pomaga utrzymać prawidłową wentylację materaca, zmniejszając ryzyko namnażania się bakterii i grzybów.

1. Elastyczne listwy brzozowe

Drewno brzozowe wyróżnia się wysoką elastycznością, giętkością i ciągliwością dzięki temu łatwo można je formować i wykonywać z niego pożądane kształty, między innymi listwy gięte do stelaży pod materac. Drewno brzozowe w listwach sprężynujących klejone jest warstwowo po to, aby poszczególne włókna wytrzymały naprężenia wynikające z nacisku, jaki muszą przyjąć. Zachowanie identycznej paraboli w każdej listewce powoduje ich odpowiednie dopasowanie się, bez względu na to, jak użytkownik ułoży się na materacu.

2. Uchwyty gumowe

Uchwyty gumowe są wykonane z wysokiej jakości silikonu, co gwarantuje ich trwałość i odporność na obciążenia. Ich główną funkcją jest stabilne trzymanie listewek w ustalonej pozycji, co przekłada się na komfortowy sen. Dzięki zastosowaniu silikonowej gumy możemy być pewni, że nawet przy dużym nacisku ciała uchwyty nie pękną, a praca listewek w tych specjalnych uchwytach będzie niemal bezgłośna, zapewniając spokój i bezproblemowy sen użytkownikom.

3. Regulacja twardości

Stelaż posiadający regulację twardości w odcinku lędźwiowym ma kilka podwójnych listew drewnianych, które połączone są uchwytami do regulacji stopnia twardości. Aby zwiększyć twardość odcinka lędźwiowego w stelażu, należy przeciągnąć uchwyty na zewnątrz. Tym sposobem w odpowiedniej części stelaża będzie odczucie większej twardości i sztywności, co może przyczynić się do poprawy wygody. Aby nieco zmiękczyć stelaż w odcinku lędźwiowym, należy najpierw skierować uchwyty do środka wybranej części. Regulacja twardości w odcinku lędźwiowym to odpowiedni wybór dla osób, które preferują spanie w pozycji na boku.

Dodatkowe funkcje
Regulacja twardości
Materiał
Drewno Brzozowe
Ilość listew
28
Szerokość listew
35 mm
Wysokość stelaża
30 mm

Na razie nie dodano żadnej recenzji.